Wszystkich: 424983 Zalogowanych: 0 Nowi użytkownicy dzisiaj: 0 Nowi użytkownicy wczoraj: 0
Umawiacz.pl


Stwórz profil za darmo i korzystaj ze wszystkich funkcji serwisu.
Odszukaj swoją drugą połowę.
Logowanie: email:  hasło:   
Szukasz miłości, przyjaźni, romansu, chcesz odnaleść tą jedyną osobę, na poważnie szukasz swojej drugiej połowy - ten serwis jest właśnie dla Ciebie.
Darmowa rejestracja konta, w tym:
  • własna galeria zdjęć nawet do 5MB
  • szczegółowe opisy Twój i poszukiwanej osoby
  • wewnętrzna poczta do nawiązywania kontaktów
  • możliwość zapamiętywania randek w swoim profilu
Przyłącz się już dziś
i zarejestruj swoje konto - za darmo.
mini
mini
mini
mini
mini
mini

mini
mini
mini
mini
mini
mini

mini

O nas

Szukasz miłości, przyjaźni, a może romansu? Chcesz odnaleźć tę jedną jedyną osobę, z którą będziesz mógł podyskutować o wszystkim? Na poważnie szukasz swojej drugiej połowy, która dopełni Twoje życie? Jeśli tak, ten serwis jest właśnie dla Ciebie. umawiacz.pl – profesjonalny portal randkowy to przede wszystkim ludzie – uczucia, emocje, poszukiwania, kontakty i fascynujące znajomości.

RandkiDojrzałych.pl – najlepszy portal randkowy w sieci. Sprawdź już dziś!

Wiemy, że spotkania w sieci są zjawiskiem coraz bardziej popularnym. Nie wszyscy bowiem mają odwagę lub czas, żeby poszukać miłości w sposób tradycyjny. Randki online gwarantują komfort, bezpieczeństwo i wygodę. Dlatego też wychodzimy naprzeciw potrzebom współczesnego człowieka i dajemy mu to, czego oczekuje. Skupiamy osoby, które lubią randki w Internecie, pragną poznać bratnią duszę i odnaleźć miłość swojego życia. Jeśli trafiłeś na nasz portal randkowy to wiedz, że czeka na Ciebie wspaniała zabawa i niezwykła przygoda, która jest możliwa dzięki nawiązywaniu nowych, fascynujących znajomości.

Nasz serwis randkowy skierowany jest do osób dojrzałych. Jako jedni z nielicznych oferujemy randki dla seniorów. Za główny cel naszej działalności stawiamy sobie elitarność i przyjemność korzystania z portalu. Poznajmy się już dzisiaj! Zarejestruj się w naszym portalu i daj się odnaleźć swojej drugiej połówce.

Z dumą możemy przyznać, że nasz portal randkowy dla starszych (portal randkowy 40) to miejsce w pełni wyjątkowe, inne, niż wszystkie. To właśnie u nas masz szansę poznać partnera na dobre i na złe. To właśnie u nas możesz umawiać się na randki w sieci i czerpać z nich ogromną przyjemność.

Poznajmy się! Darmowa rejestracja. Darmowe korzystanie ze wszystkich funkcji serwisu

Naszą myślą przewodnią jest hasło: poznajmy się! Robimy wszystko, aby umożliwić naszym użytkownikom spotkanie, a w przyszłości może i zakochanie… RandkiDojrzałych.pl to w pełni profesjonalny serwis randkowy. Wszyscy, którzy czują się samotnie, mogą tutaj założyć swoje konto, tworzyć własną galerię zdjęć i randkować do woli.

Rejestracja w naszym serwisie oraz korzystanie ze wszystkich funkcji serwisu jest całkowicie bezpłatne! Nasz portal został zaprojektowany i jest ciągle rozwijany przez wysokiej klasy specjalistów. Każdego dnia staramy się wprowadzać nowe rozwiązania i udoskonalać portal tak, aby nasi użytkownicy czerpali wiele satysfakcji z jego korzystania. Dzięki temu, że oferujemy unikatowe podejście do randek, poznanie partnera lub partnerki jest u nas bardziej intuicyjne i znacznie prostsze, niż gdziekolwiek indziej. Zapraszamy!


Codziennie ktoś wygrywa 15 punktów!

Codziennie o godzinie 18:00 losujemy wśród wszystkich użytkowników 15 punktów do wykorzystania w serwisie!

Ostatnio (10.12.2018 o godzinie 18:00) 15 PKT wygrał użytkownik:
Kolejne losowanie już za:
Dlaczego umawiacz.pl?

Dołącz do nas i znajdź swoją drugą połowę. Rejestracja oraz korzystanie z wszystkich funkcji serwisu jest całkowicie darmowe.

Zarejestruj się już dziś, zobacz jakie to proste. Rejestracja daje Ci możliwość korzystania ze wszystkich funkcji serwisu:
  • możliwość przeglądania wszystkich profili
  • możliwość przeglądania najnowszych zdjęć
  • tworzenie własnej galerii zdjęć
  • możliwość kontaktu z każdym zarejestrowanym użytkownikiem
  • profesjonalną pomoc techniczną